Jesteśmy ekspertami z zakresu projektowania i implementacji rozwiązań WordPress.

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, korporacyjnych, biznesowych i firmowych opartych o dedykowane wdrożenia WordPress.

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (ang. Content Management System). Jest to niesamowicie potężne narzędzie pod względem uniwersalności oraz skalowalności. Zapewnia ogromną elastyczność pod kątem dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Oznacza to, że może być z powodzeniem wykorzystany zarówno do prostych i nieskomplikowanych stron-wizytówek, jak i bardziej zaawansowanych wdrożeń, np. portali z milionami odsłon.

WordPress jest przyjazny użytkownikowi, zapewniając w łatwy sposób możliwość tworzenia, edytowania oraz rozbudowy treści bez konieczności posiadania wiedzy na temat technologii tworzenia stron www. Dzięki wielomilionowej społeczności WordPress jest rozwijany przez programistów z całego świata, a licencja open-source pozwala na minimalizację kosztów wynikających z zakupu komercyjnego oprogramowania oraz uniezależnienie od jednego usługodawcy.

WordPress jako oprogramowanie typu open-source zapewnia nieograniczoną elastyczność w dostosowywaniu do indywidualnych potrzeb Klienta.

WordPress - cechy

Oto najważniejsze cechy i funkcje charakteryzujące system zarządzania treścią WordPress.

 • Zarządzanie treścią

  Łatwe i szybkie dodawanie oraz edytowanie treści podstron z poziomu panelu administracyjnego bez konieczności posiadania wiedzy na temat technologii tworzenia stron www.

 • Edytor WYSIWYG

  Intuicyjne narzędzia do formatowania tekstu za pomocą edytora graficznego WYSIWYG, odwzorowujący najpotrzebniejsze funkcje programu biurowego.

 • SEO friendly

  WordPressa to także potężne narzędzie SEO umożliwiające zarządzanie znacznikami META, Open Graph, opisami ALT, generowanie plików robots.txt, sitemap.xml, rich snippets etc.

 • Galeria multimediów

  Tworzenie i zarządzanie galeriami zdjęć i systemem plików na zasadzie "przeciągnij i upuść", zintegrowany odtwarzacz video, proste umieszczanie filmów i załączników.

 • Pluginy (wtyczki), integracje API

  Ogromna elastyczność w dostosowywaniu do indywidualnych potrzeb oraz nieograniczone możliwości rozbudowy funkcjonalności za pomocą systemu wtyczek i integracji zewnętrznych API.

 • Taksonomie, kategorie, typy

  Taksonomie umożliwiają w nieograniczony sposób tworzenie każdego rodzaju treści i relacji między nimi czyniąc z WordPressa potężne i skalowalne narzędzie przeznaczone do skomplikowanych wdrożeń.

 • Konta i profile użytkowników

  Udostępnij panel administracyjny swoim współpracownikom. Możliwość tworzenia różnych profili uprawień dostępu do panelu administracyjnego.

 • Formularz kontaktowy

  Otrzymuj zapytania ofertowe prosto ze strony firmowej. Wbudowany formularz kontaktowy umożliwia szybki i bezproblemowy kontakt za pośrednictwem strony internetowej.

 • Multi-language

  WordPress umożliwia tworzenie wielojęzycznej treści i definiowanie wersji językowych dla każdego rodzaju zawartości. Ponadto jest świetnym narzędziem do zarządzania tłumaczeniami z poziomu back-office.

Dedykowane szablony graficzne WordPress

Projektujemy strony internetowe oparte o system WordPress od podstaw. Tworzemy estetyczne i czytelne projekty oraz szablony graficzne w technologii responsive web design przeznaczone dla systemu WordPress. Każdy projekt jest zoptymalizowany z myślą o systemie WordPress, by wykorzystać 100% jego potencjału.

WordPress development

Oferujemy prace programistyczne w pełnym zakresie: front-end development (kodowanie PSD do HTML - cięcie projektów graficznych) oraz back-end development (implementacja systemu zarządzania treścią, integracja z WordPressem) bez konieczności zamawiania projektu graficznego - możesz dostarczyć nam projekt w postaci pliku PSD do modyfikacji lub wdrożenia.

Zaawansowe wdrożenia WordPress

WordPress to elastyczne i potężne narzędzie o ogromnej uniwersalności oraz skalowalności, które nadaje się zarówno do nieskomplikowanych, jak i bardziej zaawansowanych i wymagających wdrożeń o niestandardowych typach treści, dedykowanych funkcjonalnościach i ogromnej wydajności.

 • Tworzymy niestandardowe i dedykowane pluginy
 • Modyfikujemy i rozbudowujemy istniejące funkcjonalności
 • Wdrażamy integracje WordPressa z zewnętrznymi API

Doborowe towarzystwo

WordPress jest naszym wyborem numer jeden, gdy wdrażamy systemy CMS dla stron firmowych, biznesowych, blogów i portali. Jeśli zdecydujesz się na jego wybór - będziesz w świetnym towarzystwie! Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze marki korzystające z silnika WordPress.

Open-Source

WordPress jest darmowym oprogramowaniem typu open-source, wysoce elastycznym i skalowalnym, zapewniającym swoim użytkownikom prawo do legalnego uruchamiania, modyfikowania, ulepszania i rozbudowy.

 • Niezawodność i bezpieczeństwo - dzięki wielomilionowej społeczności błędy są natychmiastowo wykrywane i poprawiane
 • Szybkość rozwoju - w rozbudowie funkcjonalności uczestniczą programiści z całego świata
 • Niezależność od usługodawcy - otwarty kod źrodłowy oznacza swobodny dostęp niezależnie od firmy
 • Minimalizacja kosztów - licencja open-source pozwala na obniżenie kosztów wynikających z zakupu komercyjnego oprogramowania