Auto Klinika to firma z branży motoryzacyjnej zlokalizowana w Krakowie oferująca usługi w ramach tzw. car detailingu - regeneracji, pielęgnacji i ochrony lakieru samochodów sportowych oraz luksusowych, zarówno nowych jak i używanych.

Stworzyliśmy w całości stronę internetową, od eleganckiego i czytelnego projektu graficznego po kompleksowe wdrożenie systemu zarządzania treścią.

Car detailing to wyspecjalizowane usługi skierowane do zamożnego klienta, dlatego zadaniem projektu graficznego strony internetowej było przede wszystkim zilustrowanie charakteru "premium" oferowanych usług. Centralnym elementem wizualnym realizacji są najwyższej jakości zdjęcia luksusowych samochodów sportowych skoncentrowane na detalu i wykończeniach. Dzięki temu spełniane są jednocześnie założenia wizerunkowe oraz informacyjne, bowiem wykorzystane zdjęcia stanowią w pełni autentyczne portfolio Auto Kliniki.

Przeprojektowaliśmy także strukturę treści stawiając na czytelność i intuicyjność nawigacji, by klienci w szybki i bezrefleksyjny sposób mogli znaleźć interesujące ich usługi. Ponadto zaimplementowany został system zarządzania treścią umożliwiający rozbudowę oraz edycję zawartości wszystkich elementów strony. W prosty sposób można dodawać nowe usługi oraz wgrywać nowe galerie realizacji. Całość dostosowana jest w pełni do urządzeń przenośnych i dotykowych spełniając założenia Responsive Web Design.

Projekt graficzny strony internetowej oddający charakter premium oferowanych usług spełnia jednocześnie założenia wizerunkowe oraz informacyjne.

Produkcja wideo

Na potrzeby marketingowe nagraliśmy i wyprodukowaliśmy film przedstawiający przykładową wizytę w Auto Klinice, które świetnie realizuje również założenia wizerukowe. Potencjalny klient może zapoznać się na rzeczywistym przykładzie jak wygląda kompleksowa usługa zabezpieczenia lakieru, felg, wnętrz oraz komory silnika w Range Roverze.

Zobacz film

Typografia i kolory

Responsive Web Design

Nowoczesna strona internetowa musi być funkcjonalna także na urządzeniach mobilnych i dotykowych. Dzięki temu w prosty sposób można zarezerwować wizytę za pomocą jednego kliknięcia w numer telefonu lub wypełniając prosty formularz.

Materiały drukowane

Przygotowaliśmy także projekty graficzne dodatkowych materiałów reklamowych wspierających sprzedaż. Linia graficzna została w pełni oparta o opracowany branding: kolorystyka oraz typografia jest spójna zarówno na stronach internetowych jak i na materiałach drukowanych.

Konfigurator i wycena usługi

Zaimplementowaliśmy dedykowany konfigurator zintegrowany z systemem wyceny pozwalający klientom na samodzielne określenie usługi w pięciu prostych krokach co pozwala zautomatyzować aspekt wyceny, rezerwacji oraz obsługi klienta.

UX zaplecza WordPress

Przeprojektowaliśmy panel administracyjny CMS tak, by właściciel strony mógł łatwo edytować zawartość witryny. Modularna budowa treści w edytorze wizualnym na zasadzie "przeciągnij i upuść" pozwala redaktorom na elastyczne tworzenie i komponowanie sekcji kontentowych w różnych wariantach bez potrzeby pisania kodu HTML i CSS.