Projektujemy skuteczne newslettery, planujemy i koordynujemy kampanie e-mail marketing

Dostarczamy zaplecze techniczne umożliwiające skuteczne realizowanie i monitorowanie kampanii mailingowych. Projektujemy atrakcyjne newslettery i opracowujemy ich tematykę.

E-mail jest jedną z najpopularniejszych form komunikacji elektronicznej. Kampanie e-mail marketing pozwalają na skuteczne dotarcie do własnej bazy odbiorców i zachęcenie do określonej akcji. Regularne działania w zakresie e-mail marketingu bardzo dobrze wpływają także na lojalność klientów. Obsługujemy działania z zakresu e-mail marketing w sposób kompleksowy - od wdrożenia infrastruktury, po planowanie strategii i pozyskiwanie nowych klientów.

Dobrze zaplanowany e-mail marketing może być najskuteczniejszym i zarazem najbardziej opłacalnym narzędziem remarketingowym. Z naszych doświadczeń wynika, że najwyższe wskaźniki prawdopodobieństwa konwersji są osiągane przez klientów, którzy już wcześniej skorzystali z naszej oferty. Mierzymy wymierne efekty kampanii mailingowej - możemy dokładnie określić kwotę zakupów dokonanych przez klientów, czy realizacje celów kampanii takich jak np. ilość pozyskanych lead'ów

Dobrze zaplanowana i przeprowadzona kampania e-mail marketingu to idealny sposób na zwiększenie sprzedaży.

 • Strategie e-mail marketingowe

  Kluczem do sukcesu jest skutecznie zaplanowa strategia działania. Precyzyjnie planujemy działania długofalowe dopasowane do danej branży, które są ściśle ukierunkowane na realizację celów sprzedażowych.

 • Mailingi sprzedażowe

  Projektujemy skuteczne newslettery w oparciu o najlepsze praktyki zwiększające konwersję, charakteryzujące się dużym współczynnikiem otwarć i kliknięć.

 • Szczegółowa analiza odbiorcy

  Targetowanie i segmentacja pozwala na stworzenie personalnej komunikacji poprzez wysyłanie wiadomości skrojonych pod indywidualną charakterystykę odbiorcy.

 • Jakościowe bazy odbiorców

  Wykorzystujemy spore zewnętrzne zasoby istniejących baz adresowych, które posiadają zgody prawne na realizację komercyjnych wysyłek dla administratora danych i jego partnerów handlowych.

Dokładnie testujemy i zapewniamy kompatybilność newsletterów na najpopularniejszych urządzeniach oraz klientach pocztowych.

Przekrojowo testujemy poprawność wyświetlania przygotowywanych wiadomości na ponad 30 najpopularniejszych klientach pocztowych.

 • Google Gmail

 • Google Inbox

 • Mozilla Thunderbird

 • Apple Mail

 • iOS

 • Android

Atrakcyjne szablony newsletterów

Projektujemy piękne i skuteczne szablony e-mail, które zwiększają konwersję

Projektujemy czytelne i estetyczne szablony e-mail w pełni kompatybilne z klientami pocztowymi oraz dostosowane do urządzeń mobilnych. Jeśli masz już swój projekt - zakodujemy go do HTML.

Projektowanie skutecznych i atrakcyjnych szablonów e-mail
Integracja systemu do wysyłki newsletterów

Integracja z zewnętrznym systemem do mass mailingu

Korzystamy z najlepszych rozwiązań do masowej wysyłki newsletterów.

Nie wyważamy otwartych drzwi - polecamy topowe, najbardziej sprawdzone i niezawodne rozwiązania: FreshMail, MailChimp, GetResponse, oferujemy szkolenie, pełne wsparcie i obsługę.

 • Zbieraj subskrybentów

  Szybko i łatwo zgromadź swoją unikalną bazę odbiorców, zdobywaj subskrybentów newslettera i pozyskuj nowych klientów. Zintegrowany formularz zapisu do newslettera z Twoją stroną lub sklepem internetowym.

 • Automatyzuj wysyłkę

  Wprowadzamy działania z zakresu marketing automation. Zaplanuj długofalową komnunikację z klientami z wyprzedzeniem tworząc automatyczne serie wiadomości dzięki skutecznemu autoresponderowi.

 • Analizuj rezultaty

  Pełna kontrola nad rezultatami kampanii, rozbudowane raporty PDF zawierające najważniejsze statystki: ilość dostarczonych i otwartych wiadomości, ilość odbić, klików, wypisów i wiele więcej.

 • Buduj długoterminowe relacje

  Wyłącznie dzięki stałym, spersonalizowanym i odpowiednio stargetowanym relacjom z klientami możesz uzyskać miano lidera w swojej branży. Zbuduj przywiązanie do swojej marki z wykorzystaniem wysyłek mailingowych.

Podsumowanie

Kampanie e-mail marketing

 • Zrealizujemy kompleksową strategię mailingową od zdefiniowania grupy docelowej do realizacji wysyłki.
 • Przygotujemy niezbędne treści, fotografie oraz ofertę, która będzie realizować cele Twojego biznesu.
 • Wykonamy projekt newslettera, który będzie się poprawnie wyświetlać w różnych programach do obsługi poczty na wielu urządzeniach.
 • Zbudujemy indywidualną, wysokiej jakości grupę odbiorców poprzez integrację Twojej witryny z zewnętrznymi systemami mailingowymi.