Ponicki Diagnostic to nowocześnie wyposażona stacja kontroli pojazdów oraz warsztat samochodowy w Gliwicach oferujący kompleksowe usługi diagnostyczne oraz serwisowe. Profesjonalna strona internetowa, którą stworzyliśmy odpowiada najwyższym standardom wyznaczonym przez usługi oferowane przez naszego klienta.

Odświeżyliśmy dotychczasowy wizerunek firmy całkowicie przeprojektowując stronę internetową zarówno w aspekcie graficznym jak i informacyjnym.

W oparciu o dostarczone przez klienta logo stworzyliśmy spójny język wizualny. Kluczowym elementem projektu graficznego strony internetowej są autentyczne zdjęcia przedstawiające pracowników stacji co podkreśla personalny charakter realizacji i ludzkie oblicze firmy. Oprócz zaprezentowania wizerunku firmy istotne było także szczegółowe przedstawienie oferty. W tym celu dla każdej osobnej usługi stworzyliśmy dedykowaną podstronę ofertową o wyczerpującym opisie i bogatej treści multimedialnej.

Strona internetowa zrealizowana jest w całości technologii responsywnej, oznacza to, że jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach moblinych i dotykowych: smarftonach i tabletach. W przypadku branży motoryzacyjnej jest to szczególnie istotne - większość klientów wyszukuje usługi serwisowe i rezerwuje wizyty za pomocą telefonu. Całość zaimplementowana jest w oparciu o wygodny system zarządzania treścią oraz zintegrowana z zewnętrznym systemem rezerwacyjnym, co pozwala na łatwą obsługę klienta oraz bezproblemową aktualizację oferty i cennika.

Rozbudowana strona ofertowo-usługowa spełniająca założenia wizerunkowo-prezentacyjne oraz informacyjne to podstawa do dalszych działań z zakresu marketingu internetowego: SEO, kampanii AdWords oraz Facebook.

Typografia i kolory

Zestaw ikon

Na potrzeby odświeżenia brandingu opracowaliśmy system ikon zaprojektowany z myślą o cechach branży motoryzacyjnej.

Zdjęcia i filmy

Jednym z głównych założeń była silna multimedialność realizacji. Każda kluczowa usługa serwisowa posiada dedykowany film wideo oraz galerię zdjęć ilustrującą przebieg procesu wykonywania usługi. Dzięki temu, klient nie tylko widzi jak przeprowadzana jest usługa w Stacji Kontroli Pojazdów lub serwisie, ale także kto jest za nią odpowiedzialny. Spotkanie ze specjalistą następuje jeszcze przed pierwszą wizytą w SKP Gliwice.

Responsive Web Design

Nowoczesna strona internetowa musi być w pełni funkcjonalna na urządzeniach moblinych i dotykowych: smarftonach i tabletach. W przypadku branży motoryzacyjnej jest to szczególnie istotne - większość klientów wyszukuje Stacji Kontroli Pojazdów i rezerwuje wizyty za pomocą telefonu.