Meble Sadowski to polski producent mebli na wymiar. Jest to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej, która zajmuje się przede wszystkich produkcją nowoczesnych mebli kuchennych, od projektu po montaż w domu klienta.

Dla polskiego producenta mebli kuchennych zaprojektowaliśmy nowoczesną i atrakcyjną stronę internetową, w pełni dostosowaną do urządzeń mobilnych.

Nowa strona internetowa wykonana jest w całości w technologii Responsive Web Design, dzięki temu jest w pełni czytelna i w stu procentach funkcjonalnach na nowoczesnych urządzeniach przenośnych oraz dotykowych. Witryna jest zintegrowana z systemem zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybką, intuicyjną i wygodną edycję i rozbudowę każdego aspektu jej zawartości. Pozwala to właścicielom na aktualizowanie swojej oferty oraz galerii realizacji na bieżąco.

Na atrakcyjność projektu wpływa jego multimedialność oraz rozbudowane treści. Przeprojektowaliśmy strukturę informacji, warstwa tekstowa została w całości przeredagowana oraz wykonaliśmy w pełni autorskie zdjęcia i filmy, które stanowią nie tylko ilustrację oferty, ale także spełniają istotną funkcję w budowaniu wiarygodnego wizerunku firmy. Nowe treści zostały zoptymalizowane pod kątem SEO, dzięki czemu znacznie poprawiona została pozycja firmy w wyszukiwarce Google.

Nowa strona internetowa znacząco wpłynęła na wzrost zainteresowania ofertą firmy: zwiększyła się nie tylko ilość odwiedzin, zapytań oraz wypełnionych briefów, ale także ilość zamówień.

Typografia i kolory

Produkcja wideo

Wykonaliśmy film promocyjny ilustrujący proces powstawania mebli od momentu pierwszego spotkania z klientem, wyboru materiałów, projektowania, aż po transport i montaż w jego domu. Celem było umocnienie wizerunku firmy jako sprawnego partnera i doświadczonego lidera branży meblowej.

Zobacz film

Responsive Web Design

Działająca strona internetowa i poprawnie wyświetlana na przenośnych urządzeniach dotykowych to standard w naszych realizacjach. Responsive Web Design pozwala zachować pełną funkcjonalność i czytelność na nowoczesnych smartfonach oraz tabletach wyposażonych w ekran dotykowy.