Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe spełniające założenia mobile commerce

Implementowane przez nas sklepy internetowe to w pełni responsywne rozwiązanie umożliwiające mobilne zakupy w dowolnym miejscu i czasie.

Użytkownicy oczekują, że Twój sklep będzie prawidłowo działał na nowoczesnych urządzeniach przenośnych. Z myślą o smartfonach i tabletach wszystkie projektowane przez nas sklepy internetowe wdrażane są w technologii Responsive Web Design. Oznacza to, że sklep płynnie dostosowuje się do ekranu urządzenia jednocześnie zachowując 100% swojej funkcjonalności, oferując wygodne przeglądanie i finalizowanie transakcji za pośrednictwem bezpiecznych i natychmiastowych płatności mobilnych.

Sklepy internetowe przyjazne urządzeniom mobilnym gwarantują, że Twój sklep będzie dostępny dla klientów, bez wględu na to, gdzie się znajdują. Sklepy mobilne zwiększają także sprzedaż zapewniając dotarcie do większej grupy odbiorców: wielkość ruchu generowana przez urządzenia przenośne oscyluje w granicach 50%. Sklepy dostosowane do urządzeń przenośnych są także wyświetlane na wyższych pozycjach w wyszukiwarce, dzięki nowej polityce Google faworyzującej sklepy przyjazne urządzeniom mobilnym.

Sklep mobilny oferuje pełny proces zakupowy na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu można wygodnie dokonywać zakupów za pomocą smartfona.

Łatwe i wygodne zakupy na smartfonach

Z naszych doświadczeń wynika, że ruch w ecommerce z urządzeń mobilnych przekracza 50%, oznacza to, iż obecnie aż co drugi użytkownik Internetu korzysta z telefonu lub tabletu do zakupów w sieci.

Komplet funkcjonalności

Sklep mobilny posiada wszystkie cechy sklepu online, dzięki czemu zyskujesz nowy potężny kanał sprzedaży.

Wygodny proces zakupowy

Technologia responsive web design umożliwia dokonywanie zakupów na każdym ekranie szybko i wygodnie.

Większa sprzedaż i konwersja

Responsywny sklep internetowy jest idealnym rozwiązaniem na podwyższenie sprzedaży i konwersji z urządzeń mobilnych.

100% Responsive Web Design

Wszystkie projektowane i wdrażane przez nas sklepy internetowe przygotowywane są w technologii RWD, dlatego prawidłowo się wyświetlają oferując pełną funkcjonalność na nowoczesnych urządzeniach mobilnych - smartfonach i tabletach.

Mobile commerce to naturalny kierunek rozwoju

Handel mobilny jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku. Systematycznie z roku na rok i miesiąca na miesiąc rośnie ruch z urządzeń mobilnych - tablet i smartfon coraz częściej stanowią urządzenie pierwszego wyboru do wyszukiwania produktów w sieci.

Liczba użytkowników wykorzystujących urządzenia przenośne w określonych branżach oscyluje na poziomie 60%, a obroty mobilne stanowią nawet kilkadziesiąt procent całej sprzedaży online. Badania konsumenckie pokazują także, że wartość zakupów dokonywanych za pomocą telefonów i tabletów jest większa, niż w przypadku zakupów dokonywanych za pomocą komputera.

  • Rośnie liczba mobile-only-users: ponad 50% kupujących za pomocą urządzeń mobilnych, kupuje wyłącznie mobilnie.

Bezpieczne płatności mobilne

Transakcje mobilne są absolutnym priorytetem dla współczesnej bankowości, każdy nowoczesny operator płatności oferuje wygodną i w 100% bezpieczną finalizację transakcji za pomocą urządzeń przenośnych, dlatego zakupu można dokonywać z każdego miejsca i o każdej porze.

Sklepy mobilne stanowią priorytet w wynikach wyszukiwania Google

Nowa polityka Google - wyszukiwarka Google wprowadziła zmiany w algorytmie wyszukiwania: strony internetowe dostosowane do urządzeń przenośnych ("mobile friendly") są wyświetlane na wyższych pozycjach w rezultatach wyszukiwania.

Podsumowanie

Sklepy internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

  • Projektujemy i wdrażamy mobilne sklepy internetowe, dostosowane do nowoczesnych urządzeń przenośnych - smartfonów i tabletów
  • 100% Responsive Web Design zapewnia lepszą pozycję w wyszukiwarce Google dzięki polityce, która faworyzuje sklepy "mobile friendly"
  • Pełna funkcjonalność na urządzeniach mobilnych to także bezpieczne płatności mobilne pozwalające na natychmiastowe finalizowanie transakcji nawet na smartfonach
  • Ruch generowany w Internecie przez użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych rośnie z roku na rok i znacznie przekracza 60%, a obroty mobilne stanowią nawet 25% całej sprzedaży online.