Yaowares to sieć Salonów Masażu Tajskiego zlokalizowanych w Zakopanem posiadająca bogatą ofertę masaży tajskich z użyciem naturalnych kosmetyków wysokiej jakości. Oferowane usługi łączy tradycja, wiedza i profesjonalizm.

Zrealizowaliśmy projekt nowej strony internetowej w pełnym zakresie: od projektu graficznego, wdrożenia i implementacji systemu zarządzania treścią, po opracowanie i redakcję treści: tekstów, zdjęć oraz filmów.

Nowa strona internetowa całkowicie zmieniła wizerunek firmy. Zleceniodawca powierzył nam kompleksowe przygotowanie treści opisującej każdą usługę. Podstawowym założeniem było oparcie nowej strony o autentyczne, nie-stockowe treści multimedialne. Zorganizowaliśmy kompleksową sesję zdjęciową i filmową w salonach u klienta, dzięki temu treści tekstowe mogliśby urozmaicić bogatą warstwą multimedialną. W efekcie strona internetowa spełnia nie tylko funkcję wizerukową i reklamową, ale przede wszystkim informacyjną. Odbiorcy za pomocą strony firmowej są w stanie nie tylko pozyskać szczegółowe informacje o masażu, ale i obejrzeć jak przebiega, kto wykonuje oraz jak wygląda dana sesja masażu.

Priorytetem było dotarcie z szeroką oferta do klientów poszukujących tego rodzaju usług na smartfonach i tabletach, dlatego absolutną koniecznością było zapewnienie pełnej funkcjonalności i czytelności strony na urządzeniach przenośnych. Grupa docelowa to w większości turyści, dlatego równie istotne było umożliwienie dodawania treści w innych językach z poziomu systemu do zarządzania treścią CMS. Działania te wpłynęły na realne postrzeganie firmy i stale dostarczają klientowi dodatkowej wiedzy na temat zakresu usług, a założenie profilu w mediach spłecznościowych Facebook, Tripadvisor oraz YouTube przybliżyło ofertę firmy potencjalnym klientom.

Czytelny i przejrzysty projekt graficzny, bogata warstwa informacyjna oraz dedykowane treści multimedialne (zdjęcia i wideo) całkowicie odmieniły wizerunek firmy i sposób dotarcia do nowych klientów.

Zdjęcia i filmy

Podstawowym założeniem projektowym było oparcie realizacji o autorskie treści multimedialne. Dla każdej usługi i dla każdego rodzaju masażu przygotowaliśmy nie tylko galerię zdjęć, ale także filmy wideo. Dzięki temu, potencjalni klienci już na etapie strony internetowej są w stanie uzyskać rzetelny obraz tego, jak wygląda masaż, w jakiej atmosferze przebiega dana usługa oraz kto ją wykonuje.

Responsive Web Design

Duża część grupy docelowej sieci salonów Yaowares to przede wszystkim zagraniczny turyści, którzy wyszukują produktów i usług za pomocą urządzeń przenośnych, dlatego absolutną koniecznością było zapewnienie, by strona byłą w stu procentach czytelna i funkcjonalna na smartfonach oraz tabletach.

Zestaw ikon

Na potrzeby projektu graficznego strony przygotowaliśmy dedykowane ikony nawiązujące do symboliki SPA.

Content marketing

Całościowo opracowaliśmy warstwę informacyjną strony: przygotowaliśmy architekturę informacji oraz zredagowaliśmy bogate treści i opisy wszystkich usług, w atrakcyjnej i przyjaznej formie dla klienta. Odbiorca w łatwy i intuicyjny sposób jest w stanie dotrzeć do wszystkich potrzebnych informacji.

Autorskie filmy i zdjęcia

Realne przedstawienie firmy, pracowników i oferty poprzez bogatą treść multimedialną w znaczym stopniu wpływa na podjęcie decyzji zakupowej oraz buduje wizerunek w oczach klienta. Każda usługa na stronie posiada dedykowany film wideo przedstawiający konkretny masaż oraz galerię zdjęć.