LIBELI Labels to krajowy lider o uznanej renomie w branży znakowania produktów oraz producent etykiet samoprzylepnych na skalę przemysłową dla niemalże każdego sektora gospodarki oraz branży medycznej i farmaceutycznej.

Zaprojektowaliśmy nowoczesną identyfikację wizualną opartą o świeżą i kontrastującą kolorystkę oraz wdrożyliśmy stronę korporacyjną opartą o nowy projekt graficzny.

Strona internetowa została w całości przebudowana i przeprojektowana w oparciu o stworzoną identyfikację wizualną oraz materiały multimedialne dostarczone od klienta. Nowy projekt graficzny jest czytelny, a kontrastująca kolorystyka nadaje atrakcyjności. Opracowana zostałą również nowa architektura i struktura treści, a całość została wdrożona w oparciu o przyjazny system zarządzania treścią CMS umożliwiający klientowi samodzielne redagowanie, dodawanie i edycję zawartości podstron w sposób prosty i wygodny.

Układ strony został oparty o modularne sekcje informacyjne, co pozwala na elastyczną rozbudowę treści w przyszłości. Strona internetowa jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach przenośnych dzięki technologii Responsive Web Design. Projekt identyfikacji wizualnej to spójny system łączący w sobie odświeżone logo, typografię oraz paletę kolorystyczną, który stanowi wzorzec projektowy i zbiór wytycznych dla pozostałych elementów wizeruku firmy i nośników reklamowych, takich jak papeteria, gadżety firmowe oraz odzież dla personelu.

Odświeżone logo, nowa identyfikacja wizualna i nowoczesny projekt graficzny strony korporacyjnej zgodny z najnowszymi standardami tworzą nowy wizerunek lidera branży na rynku.

Responsive Web Design

Każda nowoczesna strona współczesnej firmy musi zachować stuprocentową funkcjonalność także na urządzeniach mobilnych - smartfonach, tabletach, netbookach. Dostępność na urządzeniach przenośnych to nie tylko priorytet, ale i standard. Technologia RWD gwarantuje, iż treści i układ strony dostosowuje się do urządzeń w sposób płynny.

Typografia i kolory