Centrum medyczne PROFMEDICAL jest prywatną placówką opieki zdrowotnej zlokalizowaną w Katowicach, oferującą pacjentom nowoczesne gabinety specjalistyczne o szerokim zakresie usług medycznych i diagnostycznych.

Celem realizacji było stworzenie czytelnej i atrakcyjnie wizualnej strony internetowej prezentującej bogatą ofertę placówki. Wyzwaniem była spora ilość treści i realizacja celów biznesowych.

Chcieliśmy, aby pacjent poszukujący konkretnego specjalisty mógł w jak najprostszy sposób odnaleźć się wśród złożonej oferty. Z tego względu zdecydowaliśmy się na wykorzystanie kilku elementów mających za zadanie ułatwić poruszanie się po witrynie: pełnoekranowej mapy strony dostępnej bezpośrednio z zawsze widocznej części witryny, wyszukiwarki z sugestiami specjalizacji, podziału tematycznego z ikonami oraz box'ów ze zdjęciami w tle, które prezentują wyróżnione usługi. Wdrożone rozwiązania są szczególnie przydatne na urządzeniach mobilnych.

W przypadku branży medycznej bardzo istotną kwestią dla pacjenta są znani lekarze specjaliści. Już z poziomu strony głównej mamy dostęp do slidera, w którym możemy przeglądać wizerunki lekarzy wraz z krótkim opisem specjalizacji. Po kliknięciu w wizerunek lekarza przenosimy się na podstronę, gdzie możemy zapoznać się z jego dorobkiem naukowym oraz doświadczeniem zawodowym. Jest to istotne nie tylko jako informacja dla pacjenta, ale również dla optymalizacji pod wyszukiwarki w przypadku, gdy lekarza wyszukuje się po nazwisku.

Kompleksowa realizacja mająca na celu znalezienie się w wizerunkowej czołówce polskich, prywatnych centrów medycznych. Witryna w pełni przyjazna dla pacjentów i wyszukiwarek.

Typografia i kolory

Responsive Web Design

Bogate opisy każdej usługi oraz lekarzy są dostępne z urządzeń mobilnych zachowując czytelność i łatwość poruszania się po witrynie. Wszystkie elementy perswazyjne takie jak zalety miejsca i opinie pacjentów pozostają zachowane. Na dużym ekranie treści wyświetlają się równie doskonale realizując przy tym cele biznesowe. Do kontaktu telefonicznego w celu rezerwacji wizyty na urządzeniu mobilnym wystarczy jedno kliknięcie.

Wyszukiwanie w czasie rzeczywistym

Pomoc w intuicyjnym i bezproblemowym dotarciu do pożądnych treści zapewnia osadzona w centralnej części strony wyszukiwarka, z wbudowanymi podpowiedziami i rezultatami pojawiącymi się w czasie rzeczywistym, już podczas pisania frazy.

Przystępna nawigacja i logiczna struktura treśći

Przemyślana nawigacja dostępna z każdego miejsca oraz uporządkowana struktura treści ułatwiają intuicyjne poruszanie się po stronie oraz szybki i bezproblemowy dostęp do wyszukiwanych informacji nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników.