Obsługujemy marketing w Social Media, prowadzimy skuteczne kampanie Facebook Ads

Korzystając ze szczegółowych danych demograficznych reklamy na Facebooku pozwalają na niezwykle precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów.

Facebook jest najpopularniejszym portalem social media na świecie, dlatego marketing na Facebooku jest istotny nie tylko pod kątem wizerunkowym, ale przede wszystkim ze względu na potencjał sprzedażowy i liczbę potencjalnych klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów w postaci zaangażowania klientów i zwiększenia współczynnika konwersji.

Planujemy strategię, definiujemy cele i skutecznie przeprowadzane kampanie Facebook Ads. Starannie dopracujemy Twoją reklamę na Facebooku pod każdym względem - zarówno w formie tekstowej, jak i graficznej bądź w formie wideo, aby zrealizować wytyczone cele: zwiększenie ruchu na stronie lub sklepie internetowym, pozyskanie nowych zapytań ofertowych oraz zwiększenie sprzedaży produktów lub usług.

Dobrze przeprowadzona kampania Facebook Ads w biznesie o dużej konkurencji może mieć znacznie korzystniejszy zwrot z inwestycji niż kampania w sieci wyszukiwania.

 • Precyzyjne targetowanie

  Specyfika mediów społecznościowych pozwala korzystać z zaawansowanych możliwości targetowania w oparciu o szczegółowe dane demograficzne: płeć, wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania. Dzięki temu można kierować reklamy tylko do osób, które są zainteresowane Twoją ofertą.

 • Rożnorodność formatów reklamowych

  Kampanie Facebook Ads dają ogromne możliwości w kwestii wyboru formy i sposobu przekazu reklamowego: od treści tekstowych po multimedialne oraz dynamiczne, dopasowane czasowo reklamy oraz nowoczesny format karuzelowy.

 • Kompleksowa obsługa Social Media

  Wierzymy w potęgę wielu kanałów w budowaniu lojalności i pozyskiwaniu klientów: social media to nie tylko Facebook. Stworzymy atrakcyjny i angażujący profil Twojej firmy i pomożemy ci zaplanować i przygotować treści zachęcające do interakcji.

 • Monitorowanie i analityka

  Wykorzystujemy narzędzia do mierzenia efektów kampanii takie jak Facebook Piksel. Prowadzone przez nas kampanie są w pełni zintegrowane z Google Analytics, daje to możliwość określenia dokładnej kwoty sprzedaży lub pozyskanych przez kampanię leadów.

Korzyści wynikające z Facebook Ads

Odpowiednio zaplanowane i przeprowadzony marketing na Facebooku pozwala skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów i znaczne powiększenie bazy odbiorców.

 • Zwiększenie ruchu i pozyskanie nowych, zaangażowanych klientów
 • Zwiększenie współczynnika konwersji
 • Zwiększenie świadomości i budowanie obecności marki

Podsumowanie

Skuteczne strategie i działania marketingowe na potrzeby social media

 • Generowanie ruchu i pozyskiwanie klientów - jesteśmy specjalistami od planowania strategii komunikacji w mediach społecznościowych, nakierowanej zarówno na budowanie wizerunku jak i na pozyskiwanie klientów
 • Precyzyjne targetowanie demograficzne pozwala na tworzenie personalizowanych kampanii powiązanych z wydarzeniami z życia użytkowników oraz ich zachowaniem i cechami demograficznymi
 • Pełna kontrola nad budżetem - budżet może być określony w perspektywie dziennej, miesięcznej lub całkowitej kwoty z datą zakończenia, dostęp do wszystkich istotnych danych związanych z aktywnością użytkowników: kosztem wyświetlenia, kliknięcia reklamy lub pozyskania leadu.
 • Remarketing i budowanie bazy klientów - reklamy będą wyświetlane osobom, które znają Twoją ofertę, dzięki czemu Facebook Ads jest doskonałym do budowania lojalności klientów w sektorze usługowym i e-commerce