Oferujemy usługi doradczo-konsultingowe z zakresu strategii marketingowej, SEO oraz UX

Wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczynają działalność lub chcą się rozwijać.

Dzięki dużemu doświadczeniu w tworzeniu i rozwijaniu biznesów z różnych branż możemy dobierać najbardziej optymalne rozwiązania. Przy ograniczonych budżetach zawsze w pierwszej kolejności sugerujemy inwestycję w kanały marketingowe, które zgodnie z naszą wiedzą będą charakteryzowały się najwyższą stopą zwrotu (ROI - Return Of Investment). Obiektywna perspektywa pozwala nam dostrzec możliwości i słabe punkty Twojej firmy.

Możemy nie tylko wskazać najlepsze drogi rozwoju marketingowego, ale również pomożemy wdrożyć najlepsze możliwe standardy obsługi klienta. Pomożemy dobrać system CRM, który usprawni zarządzanie klientami i umożliwi dostęp do kluczowych dla Twojej firmy danych statystycznych. Doradzimy w zakresie zarządzania personelem, tworzymy systemy: ocen pracowniczych, wynagradzania, komunikacji wewnętrznej, rekrutacji.

Kompleksowo doradzimy jak zbudować i rozwijać firmę w nowo powstających oraz wysoce konkurencyjnych branżach.

 • Analiza potrzeb i konkurencji

  Punktem wyjścia dla skutecznej strategii marketingowej jest gruntowna analiza rynku, grupy docelowej oraz konkurencji. Realnie ocenimy silne i słabe strony Twojej oferty, możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa oraz przeanalizujemy ryzyko i zagrożenia wynikające z proponowanych zmian.

 • Planowanie działań i strategii

  Łączymy analizę ze strategią i stawiamy na spójną koordynację działań marketingowych. Opracowujemy strategiczny plan działań i projektujemy komunikację w sposób przystający realnym potrzebom oraz umożliwiający realizację założonych celów eliminując przypadkowość oraz bałagan.

 • Doradztwo SEO, UX

  Oferujemy konsulting w obszarach SEO (pozycjonowania i optymalizacji) oraz UX (użyteczności) stron oraz sklepów internetowych. Analizujemy warstwę techniczną (wydajność, budowa strony/sklepu, struktura nawigacji) oraz semantyczną (architektura treści), proponujemy konkretne rozwiązania w celu osiągnięcia lepszych rezultatów.

 • Konsultacje marketingowe

  Udzielamy konsultacji i chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu planowania i wdrażania działań marketingowych w Internecie. Przeszkolimy Cię z obsługi narzędzi statystyczno-analitycznych, doradzimy, które wskaźniki są najważniejsze i jak je analizować oraz pomożemy w wyciąganiu wniosków i wdrażaniu zmian.

Analityka internetowa

Korzystając z danych statystycznych i behawioralnych przeanalizujemy, gdzie na ścieżce zakupowej tracisz najwięcej klientów. Wdrażamy testy A/B oraz korzystamy z najlepszych narzędzi analitycznych umożliwiających:

 • Mierzenie efektów i rezultatów wdrażanych działań
 • Dobór najefektywniejszych źródeł sprzedaży
 • Optymalizacja współczynnika konwersji
 • Poznanie i zrozumienie potrzeb i zachowań grupy odbiorców

Podsumowanie

Pomożemy realizować Twoje cele biznesowe na każdym etapie rozwoju

 • Doświadczeni eksperci - nasz zespół tworzą osoby, które łącznie posiadają kilkadziesiąt lat doświadczeń w branży
 • Lepiej zapobiegać niż leczyć - możesz na nas liczyć podczas podejmowania kluczowych decyzji, pomożemy oszczędzić Twój czas i pieniądze
 • Dogłębna analiza - przeprowadzimy niezbędny research konkurencji, aby nie wyważać otwartych drzwi i skorzystać z dobrze funkcjonujących rozwiązań
 • Planowanie i realizacja celów - dobre planowanie i realizacja kamieni milowych krok po kroku w konsekwencji prowadzi do sukcesu